Işıldayan, sağlıklı bir cilde sahip olmak için düzenli cilt bakımı yapılmalı. Cildin temizlenmesinden sonra ihtiyacı olan vitaminler ve nem verilerek yapılan cilt bakımı ile pürüzsüz istenilen etkiye ulaşmak mümkündür.

Kalıcılık Süresi: 1-1,5 Ay

İşlem Süresi: 60 dk

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

Aziza Sha
Aziza Sha

Günlük temizleme ve nemlendirme işleminin yanı sıra cildin ihtiyacı olan derinlemesine temizlik ve beslenmeyi sağlayarak parlak görünüme kavuşturmak için derinlemesine cilt bakımı yapılmalıdır. Ayda en az bir kere yapılması gereken cilt bakımı, dış faktörlerin etkisiyle veya hormonal etkilerin yarattığı ölü derilerin birikmesi, gözeneklerin dolarak siyah noktaların büyümesi, aknelerin oluşması gibi olumsuzluklardan cildi arındırır.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Her yaştan herkes için uygundur.
Cilt Bakımı işleminde herhangi bir iğnemele uygulaması yapılmadığı için acı olması söz konusu değildir.
Cilt Bakımı işleminde herhangi bir iğneleme uygulaması yapılmadığından sadece 24 saat su ile temas edilmemelidir.
Ayda en az bir kere yapılması gereken cilt bakımı, dış faktörlerin etkisiyle veya hormonal etkilerin yarattığı ölü derilerin birikmesi, gözeneklerin dolarak siyah noktaların büyümesi, aknelerin oluşması gibi olumsuzluklardan cildi arındırır. Cildin temizlenmesinin yanı sıra yaşlanmayı da geciktirir.
Cilt Bakımı işleminde kullandığımız boya ürünleri organik, vegan ve antialerjik kontrolleri yapılmış Helal ürünlerdir.
Cilt tipine bağlı olarak 1 ay ile 1,5 ay arasında kalıcılığı olan Cilt Bakımı işlemi, ilk işlemden bir ay sonra hatırlatma seansı ile tazelenir.
THE SHA BEAUTY

BİZİ TAKİP EDİN

THE SHA BEAUTY ile Yapılan Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun.

TOP