Dudakların daha belirgin, parlak ve dolgun görünmesi için dudak renklendirme işlemi uygulanmaktadır. 2-3 yıl kalıcılığı olan dudak renklendirme üç farklı yöntemde yapılmaktadır.

Kalıcılık Süresi: 24-36 Ay

İşlem Süresi: 120-150 dk

2.Seans Yarı Fiyatına

Aziza Sha
Aziza Sha

Dudak rengi yaş ilerledikçe canlılığını yitirmeye özellikle 20’li yaşlardan itibaren dudaklar yavaş yavaş solmaya başlar. Dolgun ve belirgin hatlara sahip dudağı bulunan kişilerin daha geç karşılaştığı bu solma, ince ve dolgun olmayan dudaklı kişilerde daha hızlı ilerlemektedir. Yüz ifadesini de etkileyen dudak rengi, son dönemlerde dudak gençleştirme olarak da bilinen dudak renklendirme işlemiyle yüze uyumlu hale getirilmektedir.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Dudak Renklendirme işlemi günümüzde 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanmaktadır. Ancak herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle tedavi görenler, hamileler, bebek emzirenlere dudak renklendirme işlemi yaptırmak önerilmemektedir. Hormonların dengesiz olduğu dönemlerde işlem yapılmaması daha uygun olacaktır.
Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.
İşlemden sonra tamamen iyileşme süresi ortalama 3-4 gün sürmektedir. Bu süreçte, dudaklarınızda kuruluk yaşamanız normaldir. Dudak renklendirme sonrası bakım için, iyileşme sürecinde dudak nemlendiriciler kullanabilirsiniz.
Dudakların daha belirgin, parlak ve dolgun görünmesi için Kalıcı Dudak Renklendirme işlemi uygulanmaktadır.
Dudak Renklendirme işleminde kullandığımız boya ürünleri organik, vegan ve antialerjik kontrolleri yapılmış Helal ürünlerdir.
Dudak Renklendirme işlemi 24-36 ay arası kalıcı bir işlemdir. Ancak kararınızdan vazgeçmeniz durumunda renk soldurma yapılabilir.
THE SHA BEAUTY

BİZİ TAKİP EDİN

THE SHA BEAUTY ile Yapılan Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun.

TOP