Dudaklarınız solgun mu görünüyor? Dudak hatlarınız zamanla inceldi ve daha küçük görünmeye mi başladı? Dudaklarınızı daha canlı gösterecek kalıcı ve doğal bir çözüm arıyorsanız; Kalıcı Dudak Renklendirme en doğru çözüm olabilir.

Kalıcılık Süresi: 18-36 Ay

İşlem Süresi: 90 dk

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

Aziza Sha
Aziza Sha

Güzellik Uzmanlığına Moskovada başlayana Aziza 5 yılı aşkın tecrübesi, kulanndığı profesyonel ekipmanları ile Türkiyede kalıcı bir iz bırakmayı planlıyor. Rusça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 dil bilen Aziza, Evli ve Üniversite Mezunudur.

EN ÇOK MERAK EDİLENLER

Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.
Dudak renklendirme işleminden sonra dudaklarda hafif şişlik olabilir. 1-2 saat içerisinde şişlik kaybolur ve normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.
Evet. Dudak renklendirme işlemi 18-36 ay arası kalıcı bir işlemdir. Ancak kararınızdan vazgeçmeniz durumunda renk soldurma yapılabilir.
Evet. Dudak renklendirme işlemi sonrasında dilediğiniz zaman dudaklarınızda istediğiniz renk ruju kullanmaya devam edebilirsiniz.
Evet. Dudak renklendirme işlemi için seçebileceğiniz 26 farklı renk alternatifi mevcuttur.
Doğal tonlarda yapılan dudak renklendirme uygulaması sonrasında yapay bir görünüm olmaz. Uygulamanın yapıldığı ilk bir kaç gün renk daha belirgin olur ancak kısa zamanda doğallaşır ve dudağınızın kendi rengi gibi görünür.
THE SHA BEAUTY

JOIN US

Be the First to Be Aware of the Innovations Made with THE SHA BEAUTY.

TOP