Mükemmel görünüme ulaşmak ve bunun için uzun uğraşlar vermek istemeyenler için kalıcı eyeliner mutlak çözümdür. Makyaj yapmasanız dahi yüzünüzün her zaman güzel ve çekici görünmesini sağlamaktadır.

Kalıcılık Süresi: 24-36 Ay

İşlem Süresi: 90-120 dk

2.Seans Yarı Fiyatına

Aziza Sha
Aziza Sha

Kalıcı Eyeliner ile sürekli makyaj tazeleme ve eyeliner çizgilerini belirginleştirme işleminden kurtulanacak, makyajın dağılması gibi bir sorunla karşılaşılmayacaktır. Yoğun tempoya sahip olanların günlük makyaj yapma süresi kısalacaktır.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Kalıcı Eyeliner işlemi günümüzde 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanmaktadır. Ancak herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle tedavi görenler, hamileler, bebek emzirenlere kalıcı eyeliner işlemi yaptırmak önerilmemektedir. Hormonların dengesiz olduğu dönemlerde işlem yapılmaması daha uygun olacaktır.
Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.
Normal kalınlıkta bir kalıcı makyaj eyeliner uygulamasının genellikle 3 ila 7 gün içinde iyileşmesi beklenir. Ancak daha kalın bir eyeliner uygulamasının iyileşmesi 7 ila 10 gün sürebilir. İyileşirken gözlerinize dokunmaktan kesinlikle kaçınmalısınız, aksi halde bölgeye bakteri bulaşmasına yol açabilirsiniz.
Kalıcı Eyeliner yaptırmanın sağladığı avantajların başında makyaj yaparken büyük uğraş verilen eyeliner işlemini yaklaşık 2 yıl boyunca yapmayacak olmaktır.
Kalıcı Eyeliner işleminde kullandığımız boya ürünleri organik, vegan ve antialerjik kontrolleri yapılmış Helal ürünlerdir.
Cilt tipine bağlı olarak 24 ay ile 36 ay arasında kalıcılığı olan Kalıcı Eyeliner işlemi, ilk işlemden bir ay sonra hatırlatma seansı ile tazelenir.
THE SHA BEAUTY

BİZİ TAKİP EDİN

THE SHA BEAUTY ile Yapılan Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun.

TOP