Microblading, zamanla seyrekleşen ve formunu kaybeden kaşlar için ideal gürlük, kalınlık ve uzunlukta doğal kaşlar elde etmeyi sağlayan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kalıcılık Süresi: 12-24 Ay

İşlem Süresi: 90-120 dk

2.Seans Yarı Fiyatına

Aziza Sha
Aziza Sha

Kalıcı Makyaj uygulamaları içerisinde önemli bir yere sahip olan microblading kaş kontürü uygulaması ile zayıf ve güçsüz kaş tiplerinde doğal, gür ve kalın kaşlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Microblading, kaş kontür işlemi günümüzde 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanmaktadır. Ancak herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle tedavi görenler, hamileler, bebek emzirenlere microblading işlemi yaptırmak önerilmemektedir. Hormonların dengesiz olduğu dönemlerde işlem yapılmaması daha uygun olacaktır.
Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.
Microblading Kaş Kontürü işlemi 1 hafta içerisinde iyileşmektedir. İyileşmeyi hızlandırmak için uzmanımızın verdiği tavsiyeleri dikkatle uygulamak gerekir.
Zayıf, güçsüz kaş tipine sahip kişilerin kaşlarına zarar vermeden, doğal görünümde gür ve kalın kaşlara sahip olmasını sağlar. Cilt tipi analizi sonrası yapılan uygulama ile Kusursuz kaşlara sahip olmanız sağlanacaktır.
Microblading işleminde kullandığımız boya ürünleri organik, vegan ve antialerjik kontrolleri yapılmış Helal ürünlerdir.
Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımında , kalıcılık cilt tipine ve diğer bazı faktörlere göre yaklaşık 8 - 18 ay arasında değişmektedir. Bu süre tamamen cilt tipinize göre ve uygulama sonrası bakım kalitesine göre ve kullanılan boyanın kalitesi ve içeriğine göre değişmektedir.
THE SHA BEAUTY

BİZİ TAKİP EDİN

THE SHA BEAUTY ile Yapılan Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun.

TOP