Kaş pudralama, seyrekleşen kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak kaşları olması gereken formuna getirip, doğal ve gür kaşlar elde etmeyi sağlayan kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir.

Kalıcılık Süresi: 12-24 Ay

İşlem Süresi: 90-120 dk

2.Seans Yarı Fiyatına

Aziza Sha
Aziza Sha

Kaş Pudralama Uygulaması, kaş kontür uygulamalarından biri olan kıl tekniğine benzer bir yöntemdir. Kıl tekniği gibi dolgunluk veren yöntem 2 yıl kalıcılığa sahiptir.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Kaş Pudralama işlemi günümüzde 18 yaşını doldurmuş herkese uygulanmaktadır. Ancak herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle tedavi görenler, hamileler, bebek emzirenlere pudralama işlemi yaptırmak önerilmemektedir. Hormonların dengesiz olduğu dönemlerde işlem yapılmaması daha uygun olacaktır.
Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.
Kaş pudralama işlemi yapıldıktan sonra bir hafta iyileşme süresi bulunmaktadır. Kaş pudralama yaptıranlar, işlemden 30 dakika sonra kaşları içme suyuyla nemlendirilmiş bir pamuk kullanarak nazikçe temizlemelidir. Pamuk üzerinde boya pigmenti kalmayana dek temizlemeye devam edilmelidir.
Boya pigmentleri, kaş dövmesinde olduğu gibi cildin 4-5 kat derinine değil, cildin ilk katmanına işlenmektedir. Bu sayede iki yıl içerisinde renk değişimine uğramadan kaybolmaktadır. Makyaj gereksinimlerini azaltarak, makyaj yapma süresini de kısaltmaktadır.
Kaş Pudralama işleminde kullandığımız boya ürünleri organik, vegan ve antialerjik kontrolleri yapılmış Helal ürünlerdir.
Kaş Pudralama Yapımında , kalıcılık cilt tipine ve diğer bazı faktörlere göre yaklaşık 12 - 24 ay arasında değişmektedir. Bu süre tamamen cilt tipinize göre ve uygulama sonrası bakım kalitesine göre ve kullanılan boyanın kalitesi ve içeriğine göre değişmektedir.
THE SHA BEAUTY

BİZİ TAKİP EDİN

THE SHA BEAUTY ile Yapılan Yeniliklerden İlk Siz Haberdar Olun.

TOP