The Sha Beauty
The Sha Beauty

Estetik, Kalite ve Profesyonelliği hayatımızın ön planına koyan iki Güzellik Uzmanıyız. Bu işi yaparken para kazanmaktan önce bize gelen müşterilerimizi memnun bir şekilde merkezimizden ayrılmasını felsefe edinmiş, bir ekip olarak THE SHA BEAUTY'ı kurduk. Güzelliğine Güzellik katmak isteyen Tüm Kadınlarımız için, Biz Hazırız, Sizleri Bekliyoruz.

Aziza Sha
Aziza Sha

Güzellik Uzmanlığına Moskovada başlayana Aziza 5 yılı aşkın tecrübesi, kulanndığı profesyonel ekipmanları ile Türkiyede kalıcı bir iz bırakmayı planlıyor. Rusça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere 3 dil bilen Aziza, Evli ve Üniversite Mezunudur. Kaş ve kirpiklerin tasarımında uzmandır. Görünümünüzün güzelliği ve ifadesi için en yeni teknikler size bir usta tarafından sunulabilir. Böylece kaşlarınıza güzel bir şekil verecek, kaşlarınızı ve kirpiklerinizi boyayacak, kirpik kıvırma, kaşlarınızı ve kirpiklerinizi laminasyon yapacak. Prosedürler için kaliteli profesyonel araçlar ve teknikler kullanılır, bu nedenle sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız. Usta işi bireysel olarak yapmaya yaklaşır - ön istişarede, istenen sonucu onunla tartışabilir ve ilgilendiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Maral Yaspolatova
Maral Yaspolatova

7 yıllık mesleki tecrübeye sahip bir kirpik uzatma uzmanıdır. Usta, klasik ve hacimli kirpik uzatma tekniklerine sahiptir. İsteklerinizi dinleyecek ve sizin için uygun olan kirpiklerin etkisini, kalınlığını, bükülmesini ve uzunluğunu önerebilecek. Rahat bir kanepe, işlem sırasında rahatlamanıza ve kestirmenize izin verecek ve gözlerinizi açtıktan sonra hayallerinizdeki kabarık kirpiklerin sahibi olacaksınız. Profesyonel malzemelerin kullanılması ve ustanın tavsiyelerine uyulması, kirpiklerin uzun süre aşınmasını garanti eder.

THE SHA BEAUTY

JOIN US

Be the First to Be Aware of the Innovations Made with THE SHA BEAUTY.

TOP